Kiermasz Bożonarodzeniowy i choinka PSP24

Już dziś na szkolnym korytarzu stanęła niezwykła choinka ubrana w ręcznie robione łańcuchy  i ozdoby, których autorami są nauczyciele naszej szkoły oraz podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej. Wkrótce zawisną na niej również prace uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 24.

Mamy nadzieję, że tradycyjne, ręcznie wykonane ozdoby zagoszczą także na Waszych świątecznych drzewkach.

Zachęcamy Naszych uczniów i ich rodziny do wspólnego odwiedzenia w najbliższy czwartek, 5 grudnia, Urzędu Miejskiego, gdzie odbędzie się kiermasz ozdób bożonarodzeniowych wykonanych m.in. przez podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej. Każda taka ręcznie wykonana ozdoba, czy to będąca dziełem dzieci, czy dorosłych, może stać się niezwykłym podarunkiem, ale przede wszystkim okazją do pokazania prawdziwego ducha tych wyjątkowych Świąt.

Więcej informacji na temat  Pozarządowego Kiermaszu Bożonarodzeniowego można znaleźć na stronie internetowej  http://www.radom.pl/page/4,aktualnosci.html?id=11229