Akcja “Różowa kokardka”

4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem. W tym dniu już od dwudziestu lat nosimy różową kokardkę na znak wsparcia dla osób walczących z rakiem. Nasza szkoła przystąpiła  po raz drugi do tej akcji.

Organizatorem akcji jest Stowarzyszenie Charytatywne im. Bożeny Stawińskiej “Filcaki wspierają dzieciaki”.
4 lutego uczniowie nosili różową kokardkę na znak udziału w akcji charytatywnej. Środki uzyskane ze sprzedaży kokardek zostaną przeznaczone na pomoc osobom zmagających się z nowotworem.

Noszę różową kokardkę, bo pomagam. Z wielkim zaangażowaniem do akcji przystąpiły dzieci klas I-III, nauczyciele i inni pracownicy szkoły. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wsparcie osób chorych. Akcję koordynowały: M. Paprocka, H. Kozieł