Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

1 września 2020 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 24 w Radomiu odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Tegoroczny początek roku szkolnego był zupełnie inny od poprzednich, doskonale nam znanych z lat ubiegłych… Bez zgromadzenia wszystkich uczniów i grona pedagogicznego w jednej sali, za to w maseczkach i z zachowaniem dystansu społecznego.  Większość klas spotkała się jedynie ze swoim wychowawcą w wyznaczonej w tym celu sali. Natomiast uczniowie oddziału przedszkolnego, klas pierwszych oraz czwartych wzięli udział w uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego. Wszystkich przybyłych przywitała dyrektorka szkoły, pani Sylwia Puchalska, wraz z paniami wicedyrektorkami: Katarzyną Nowakowską, Olgą Skrok i Beatą Trzpil-Zwierzyk. W trakcie tego spotkania odbyło się również ślubowanie uczniów klas pierwszych – ważna i wzruszająca chwila zarówno w życiu pierwszoklasistów, jak i ich rodziców. Dyrekcja szkoły wyraziła życzenie, by ten rok szkolny był przede wszystkim rokiem bezpiecznym dla całej społeczności PSP nr 24.