Światowy Dzień Autyzmu

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele

2 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu.
To także początek Światowego Miesiąca Świadomości Autyzmu, który ma na celu zwiększenie zrozumienia i tolerancji dla osób dotkniętych autyzmem i ich rodzin.
Nasza szkoła również chciałaby się włączyć w obchody tych wydarzeń, dlatego chcemy zaprosić uczniów, rodziców oraz nauczycieli do wspólnej zabawy „Świat przez niebieskie okulary”

Uwaga!

Naszym zadaniem będzie wykonanie „zdjęcia na niebiesko” i wstawienie go do dnia 2 kwietnia na wirtualną tablicę – Wakelet.

Co oznacza hasło: „zdjęcia na niebiesko” ?
A może ktoś ma ochotę wykonać niebieskie kwiaty, albo stworzyć coś niebieskiego?
Dajmy się ponieść wyobraźni i pokażmy że razem możemy więcej !!!

Link do wstawiania zdjęć:

Instrukcja wstawiania zdjęć znajduje się w poradniku zamieszczonym na FB PSP nr 24 w Radomiu.

Organizatorzy akcji: A. Surowiecka S. Weremiuk, A. Budzińska, M. Michalska