WYNIKI MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU KANGUR MATEMATYCZNY

W dniu 21 marca 2019r. odbył się Międzynarodowy Konkurs ” Kangur Matematyczny”. Uczestniczyło w nim 83 uczniów naszej szkoły. Dzieci z niecierpliwością oczekiwały na wyniki.
Z radością informujemy, że w konkursie ” Kangur Matematyczny 2019″ wynikiem bardzo dobrym nagrodzonych zostało 4 uczniów naszej szkoły, a wyróżnieniem – 14 uczniów.

Wynik bardzo dobry uzyskali: Ignacy Paprocki z kl.2C, Andrzej Tatar z kl.5F, Bartosz Lipka z kl.5E oraz Rozalia Rybak z kl.6C.

Wyróżnienie zdobyli: Tomasz Podsiadło z kl.2C, Małgorzata Brzózka z kl.2C, Emilia Gajda z kl.3A, Jan Rzucidło z kl. 4D, Michał Garbacz z kl.4F, Zofia Skrok z kl.4C, Filip Wójcik z kl.5D, Błażej Boniecki z kl.5C, Mateusz Neska z kl.5F, Marta Surma z kl.5F, Mateusz Hernik z kl.6D, Natalia Walczak z kl. 6C, Katarzyna Dygas z kl. 6C oraz Ksawery Stępień z kl. 7B.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!