XVIII TYDZIEŃ CZYTANIA DZIECIOM

Hasło XVIII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom to : „ Sportowcy czytają dzieciom. Wychowanie przez sport i czytanie”. Z  tej okazji w bibliotece szkolnej wiele się działo. Nauczyciele wychowania fizycznego oraz młodzież z Koła Przyjaciół Książki i Biblioteki czytali bajki młodszym dzieciom.  W spotkaniu z bajka i baśnią uczestniczyły dzieci ze świetlicy.

3 czerwca uczniowie z  klas 1b i 1 e  byli na spotkaniu w bibliotece osiedlowej. Pani Agata Morgan, wicedyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu czytała przygody słynnego Kota Prota.

6 czerwca dzieci z oddziału przedszkolnego również  odwiedziły bibliotekę osiedlową. Przygody tego sympatycznego niedźwiadka oraz jego przyjaciół czytane przez p. Justynę Kosiarską bardzo spodobały się słuchaczom. Byli tak zasłuchani, że jesteśmy pewne jednego – będą oni częstymi gośćmi zarówno szkolnej biblioteki, oraz Filii nr 2. A piękny wizerunek misia z obowiązkowo przyklapniętym uszkiem wykonała pani Katarzyna – wychowawczyni klasy.

Bo czytać warto nie tylko podczas Tygodnia Czytania Dzieciom, ale przez cały rok.

Znalezione obrazy dla zapytania xviii ogólnopolski tydzień czytania dzieciom 2019