RADOMSKA OŚWIATA RAZEM DLA UKRAINY

Drodzy Nauczyciele, Uczniowie i Rodzice,

pragniemy poinformować Was, że społeczność naszej szkoły przyłącza się do akcji: “RADOMSKA OŚWIATA RAZEM DLA UKRAINY”.
Zachęcamy wszystkich do włączenia się w zbiórkę darów dla Ukrainy. Od jutra, tj. od 1. marca, zbieramy w naszej placówce rzeczy potrzebne dla Uchodźców, którzy już przebywają w Radomiu, oraz dla wszystkich potrzebujących tej pomocy.
Szczegółowy spis produktów, które można ofiarować, znajdziecie Państwo na plakatach zamieszczonych poniżej.
Pamiętajcie, że istnieje również możliwość przekazania darowizny pieniężnej na specjalny rachunek Gminy Miasta Radomia (dokładne informacje niezbędne do przelewu bankowego również znajdziecie Państwo na plakacie poniżej).
Ofiarowane produkty można składać w oznakowanych kartonach, które zostaną ustawione w szatni szkolnej oraz w przedsionku przy wejściu nr 1.
Koordynatorami akcji na terenie naszej szkoły są opiekunki Szkolnego Koła Wolontariatu “Caritas” oraz Klubu Młodzieżowego Wolontariatu “Otwarta Dłoń”.

PROSIMY: NIE BĄDŹ OBOJĘTNY, POMÓŻ!

Kliknij aby powiększyć obraz.