Turniej Przyrodniczy Eureka!

W dniu 01.03.2019 w naszej szkole odbył się turniej przyrodniczy dla klas VII  i VIII. W ramach konkursu przedstawiciele poszczególnych klas, zmierzyli się z pytaniami z biologii, chemii, fizyki i geografii (oczywiście z zachowaniem odpowiednich stopni trudności). Forma zabawy była wszystkim dobrze znana z popularnego teleturnieju telewizyjnego.
Liczne prawidłowe odpowiedzi przeplatały się z zabawnymi, niepoprawnymi wypowiedziami. Jednakże z dumą ogłaszamy, że wszyscy uczestnicy dzielnie walczyli z trudnościami nauk przyrodniczych.
Koleżanki i koledzy bardzo czynnie dopingowali reprezentantów swoich klas. Przygotowali specjalnie na tę okazję transparenty oraz ulotki. Najaktywniejsi w tym zakresie okazali się uczniowie klasy 8B. Z kolei przy organizacji i przeprowadzeniu turnieju najbardziej wykazała się klasa 7A. Zwyciężyły uczennice z klasy 8D, tuż za nimi uplasowali się reprezentanci klasy 8B.
Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim dziękujemy za miłą zabawę!