Akademia z okazji Dnia Nauczyciela

12 października 2018 r. odbyła się w szkole akademia z okazji Dnia Nauczyciela. Uroczystość rozpoczął Pan Dyrektor Wojciech Patkowski, który złożył wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły najlepsze życzenia. Następnie wręczył nagrody za szczególne osiągnięcia w pracy zawodowej.

Po części oficjalnej odbyła się krótka część artystyczna, którą przygotowali uczniowie klasy 5a, 5b, 5c, 5d, 6b pod opieką pani Magdaleny Bracanović i Agnieszki Zaremby. O oprawę muzyczną zadbała p. Joanna Siczek, a plastyczną p. Barbara Kurasiewicz. Uczniowie wcielili się w role nauczycieli i uczniów, przedstawiając żartobliwe scenki z lekcji języka polskiego, chemii, matematyki, biologii i godziny wychowawczej. Następnie udzielili nagany nauczycielom i pracownikom szkoły za ich rzekome „przewinienia”.

Przedstawienie spodobało się i rozbawiło zebranych, którzy dali temu wyraz śmiejąc się i bijąc brawa.