Bezstresowy powrót do szkoły

Drogie Uczennice! Drodzy Uczniowie!

Od 17 maja 2021r. wracamy do szkoły na nauczanie stacjonarne. Z pewnością wielu z Was ta wiadomość bardzo ucieszyła, ale być może są wśród Was i takie osoby, u których myśl o powrocie do szkoły wywołuje różne lęki i obawy.
Pamiętajcie, że nie macie się czego bać:)
Dołożymy wszelkich starań, by Wasz powrót do szkoły był radosny i bezstresowy. Zapewniamy, że nie czekają tu na Was żadne testy, sprawdziany, klasówki, kartkówki, odpytywanie czy sprawdzanie zeszytów.
Możecie być spokojni – tego w PSP nr 24 nie będzie.
A co w takim razie będzie? Będziemy dużo ze sobą rozmawiać, wspólnie się bawić, budować relacje i integrować się ponownie.
Zobaczycie, będzie fajnie!!!
Czekają na Was nowe pracownie, boisko, sala gimnastyczna, książki w bibliotece i pyszne obiady w stołówce; a przede wszystkim – Wasze koleżanki i Wasi koledzy oraz nauczyciele.
Miło będzie się znowu spotkać i popatrzeć sobie w oczy, zamiast w ekran komputera.
Nie możemy się Was doczekać!
Wracajcie do szkoły bez obaw, z uśmiechem na twarzy:)

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne PSP nr 24 w Radomiu