Dostęp do e-dziennika i Office365

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

W związku z ogromną liczbą wiadomości związanych z dostępem w szczególności do e-dziennika proszę o zapoznanie się z poniższą informacją.

Administrator e-dziennika: Olga Skrok
Administrator Office 365: Sebastian Weremiuk, Olga Skrok

Przed wysłaniem prośby o dostęp do konta uczniowskiego do e-dziennika proszę sprawdzić możliwość samodzielnego odzyskania dostępu do konta przy pomocy szkolnego adresu e-mail czyli loginu do Office 365. Instrukcja odzyskiwania dostępu do konta znajduje się między innymi pod tym adresem:

Poradnik: Odzyskiwanie dostępu do e-dziennika

W przypadku kont rodziców odzyskiwanie polega na wpisaniu adresu, który został dostarczony wychowawcy.

W przypadku niepowodzenia i wyświetlenia komunikatu:

Konto użytkownika (adres e-mail użytkownika) nie zostało odnalezione lub zostało zablokowane z powodu wygaśnięcia uprawnień.

Proszę o kontakt w pierwszej kolejności z wychowawcą w celu sprawdzenia poprawności adresu e-mail wpisanego do dziennika, a dopiero po uzyskaniu odpowiedzi o kontakt z administratorem e-dziennika.

W przypadku braku dostępu do platformy Office 365 proszę o kontakt z administratorem Office 365.