Dzień Edukacji Narodowej

“Kiedy uczeń osiąga coś dzięki nauczycielowi, nauczyciel również czegoś się uczy”
Paulo Coehlo

Każdego roku Dzień Edukacji Narodowej jest wspaniałą okazją, by podziękować nauczycielom za ich pracę i wysiłek włożony w wychowanie dzieci i młodzieży.
14 października 2021 roku w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia, podczas której uczniowie klas: 8b i 8f w towarzystwie szkolnego chóru zaprezentowali montaż słowno – muzyczny z przymrużeniem oka pt.: “Pokaz mody nauczycielskiej”. Ich występ został nagrodzony przez widownię gromkimi brawami.
Scenografię przygotowała p. Katarzyna Szewczyk, chór – p. Joanna Szafrańska, zdjęcia wykonał p. Sebastian Weremiuk, o nagłośnienie zadbał p. Arkadiusz Gorczyca, a nad całością czuwała p. Monika Ozimek. Uroczystość uświetniła swoją obecnością Zastępca Prezydenta Miasta Radomia, p. Katarzyna Kalinowska.
Po programie artystycznym Dyrekcja PSP nr 24 nagrodziła nauczycieli wyróżniających się w pracy z dziećmi i młodzieżą.
Zapraszamy wszystkich do obejrzenia zdjęć z tej uroczystości.