Dzień otwarty

16 marca 2022r. w PSP 24 odbył się “Dzień otwarty”, którego celem było przybliżenie naszej placówki kandydatom do klas pierwszych oraz oddziału przedszkolnego.

Spotkanie rozpoczęło się od powitania przez Panią Dyrektor Renatę Bojarską przybyłych gości. Po części oficjalnej dzieci mogły wysłuchać fragmentu książki Kornela Makuszyńskiego pt. „Przygody Koziołka Matołka” czytanej przez Panią Dyrektor.

Dopełnieniem spotkania w sali teatralnej szkoły były występy uczniów, którzy zaprezentowali swoje talenty recytatorskie i wokalne. Po zakończeniu części oficjalnej na gości czekały liczne atrakcje. Przyszli uczniowie naszej szkoły mogli uczestniczyć w pokazach fizycznych i chemicznych, zagrać w gry i zabawy sprawnościowe, odwiedzić kącik matematyczny z zabawami logicznymi i zagadkami, w którym najmłodsi mogli poznać magiczny świat cyferek. Na dzieci czekały różne zabawy i gry sportowe, a także możliwość pomalowania twarzy. Dużą popularnością cieszył się przygotowany przez nauczycieli języków obcych specjalnie na tę okazję escape room.

Tego dnia budynek szkolny stał otworem dla wszystkich gości, którzy zwiedzając, mogli zapoznać się z wyposażeniem pracowni czy biblioteką szkolną.
Prezentowane formy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a wszystkich tych, którzy nie mogli w tym dniu dołączyć do nas, zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.