Pasowanie uczniów klas drugich na czytelnika

31 października odbyło się „Pasowanie uczniów klas drugich na czytelnika”. To wyjątkowa uroczystość, na którą wszyscy bardzo czekali.

Na początku młodzi czytelnicy obejrzeli wesołe przedstawienie pt. „Kopciuszek” , które przedstawili uczniowie z Koła Przyjaciół Książki i Biblioteki z klasy VIII a.

Najważniejszym momentem całej uroczystości było złożenie przyrzeczenia przez drugoklasistów i sam fakt pasowania na czytelnika biblioteki szkolnej .

Aktu pasowania dokonała pani dyrektor Irena Wojciechowska, a nagrody i dyplomy wręczyła pani dyrektor Mariola Wójtowicz. Na zakończenie panie bibliotekarki rozdały zakładki do książek, oraz pamiątkowe dyplomy pasowania na czytelnika.

Wszystkim młodym czytelnikom życzymy wspaniałych przygód w świecie książek i zapraszamy do szkolnej biblioteki.