Pierwszy Dzień Wiosny

,,Kapelusze mają dusze” to hasło tegorocznych obchodów Dnia Wiosny w PSP nr 24. Z okazji nadejścia tej długo wyczekiwanej pory roku Samorząd Uczniowski pod opieką pań:  Małgorzaty Kawczyńskiej, Marzeny Kutkiewicz oraz Agaty Kwietniewskiej przygotował wiosenny program artystyczny.

Podczas imprezy odbył się m.in. pokaz fantazyjnych, kolorowych kapeluszy wykonanych przez uczniów naszej szkoły. Inspiracją dla młodych kapeluszników była oczywiście wiosna. Nie zabrakło też wiosennej poezji w interpretacji dyrekcji oraz nauczycieli. Niewątpliwą atrakcją było również przedstawienie pt. ,,Księżniczka Różyczka” przygotowane przez uczniów klasy 6d i 7a pod opieką p. Agaty Kwietniewskiej.

W trakcie tak miłej uroczystości oczywiście nie mogło zabraknąć muzyki. Na scenie wiosnę przywitali nasi najlepsi wokaliści, których do występu przygotował p. Rafał Balicki. Wyjątkowy charakter święta uczniowie naszej szkoły podkreślili wielobarwnymi strojami i dobrymi humorami, bo czy można się smucić z nadejścia wiosny?