Uroczyste ślubowanie to na ucznia pasowanie!

W dn.26 października odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych.
Przybyli na nią zaproszeni goście: dyrektor szkoły Pani Renata Bojarska i wicedyrektor Pani Olga Skrok. Zanim pierwszoklasiści zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej musieli przedstawić to, czego już się w szkole nauczyli. Gotowi, odświętnie ubrani i bardzo przejęci przystąpili do zaprezentowania swoich umiejętności w przepięknej scenerii zamku królewskiego. Zadaniem uczniów było m.in.: zaśpiewanie piosenek, recytacja wierszy oraz umiejętność odpowiedzi na szereg bardzo ważnych pytań. Po zakończonej prezentacji król i królowa zgodnie potwierdzili, iż wszystkie dzieci wspaniale zdały egzamin pierwszoklasisty. Doniosłym momentem uroczystości było ślubowanie pierwszoklasistów. Aktu pasowania dokonali zaproszeni goście. Następnie wychowawcy wręczyli dzieciom pamiątkowe dyplomy. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji zrealizowanej przez Koło fotograficzno-filmowe działające w PSP24.